¤ TH Industry - Scream ¤Ionium Records 2003

Ocena:
3

1. Scream, 2. Sterben, 3. Zed's Dead (Y-Luk-O remix), 4. Ultimatiuv, 5. Scream (Trummerwelten remix), 6. Element (CAP remix), 7. Scream (Plastic Noise Experience remix), 8. Die Wut (Massiv in Mensch remix), 9. American Terror (Adrenalin remix), 10. Scream (Retrosic remix), 11. Future, 12. Code X, 13. Scream (Polarlicht remix), 14. Lost Boys, 15. Dream


Z tego co mi wiadomo, to debiutancka płyta tego projektu (niejaki Thomasteehaa stoi za nim). Więcej tu remiksów autorstwa innych grup, niż samodzielnych kompozycji T.H. Industry. Znużony wszystkimi debiutami, nudnymi płytami, powieleniami znanych wzorców nie oczekiwałem niczego wartego więcej, niż trzy-cztery linijki tekstu na post industry. A tu proszę, na wstępie niespodzianka. Utwór tytułowy, z towarzyszącym non stop 'krzykiem' to świetny utwór electro, który może 'rządzić' na parkiecie. W dodatku jest on pozbawiony wokalu, co wzmacnia jego wartość. Drugi w kolejności "Sterben" jest jeszcze ostrzejszy, noisowaty, zbliżony chwilami do Feindfluga, a więc drugi plus!
Muzyka T.H. Industry wyróżnia się brakiem wokalu (czasem jakieś recytacje jedynie), przepełniona jest za to 'samplami' z różnych filmów. Na 'pierwszy plan' wybija się "Zed's Dead" w remiksie Y-Luk-O (motywy z "Pulp Fiction" w electro? wreszcie ktoś wysilił trochę mózgownicę;-). Jako stary fetyszysta krótkich bojówek, martensów, podskakiwania w rytm basowego EBM, odczułem niesamowitą przyjemność przy odsłuchiwaniu remiksu "Element" autorstwa CAP. Tylko dwie i pół minuty, a jak podniecająco... Poza tym podwyższony poziom libido utrzymywał się jeszcze przy "American Terror".
Gdyby to była epka z wymienionymi przeze mnie utworami plus ewentualnie remiksem Retrosic, to ocena byłaby na pewno o te pół gwiazdki wyżej. A tak "Scream" dostaje trzy, co w dzisiejszych czasach można uznać za sukces;-)

-- mike [22 maja 2004]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2018 postindustry.org


wygenerowane w 0.013 s.