¤ Orange Sector - Flashback ¤Zoth Ommog 1994

Ocena:
5

1. Here We Are, 2. Water, 3. Violent Order, 4. Götter, 5. Children of God, 6. Für Immer, 7. Proximity, 8. Feel Me, 9. Flashback, 10. Violent Order (amuck mix)


Tym dwóm Niemcom należy się jeszcze kilka zdań na PI. Fakt, jest już recenzja ich ostatniej płyty - "Masquerade", ale w porównaniu do pierwszych dwóch blado ta pozycja wypada. Pierwszą płytą Martina Bodewell'a i Larsa Felkera było "Faith" - świetna dawka EBM, pełna tego młodzieńczego polotu, który jest niezbędny przy takiej muzyce:) To wszystko, co najlepsze z DAF i Nitzer Ebb chłopcy połączyli, Martin dodał mocny wokal i wyszła płyta z hitami "Bodysmashing", "Cry for Belief", "Yugoslavian Boys", czy też "Kalt wie Stahl". Kolejne był "Flashback", o którym słów kilka póniżej. Jeszcze w Zoth Ommog wydali epkę "Kids in America" z rewelacyjnymi cover'ami właśnie utworu Kim Wilde i Kiss ("I Was Made for Loving You") i przeszli do Synthetic Symphony. Na szczęście to lekkie odchylenie od normy trwało tylko jedną płytę ("Love It!"), którą przemilczę (syfiasty synth-pop). Powrót do Zoth Ommog, tam kolejna dłuższa epka ("Scars of Love") i wspomniane już "Masquerade". To już nie było to jednak, za dużo chwilami synth-popu, ładnego wokalu, tekstów o miłości, za mało agresji:)

Bo Orange Sector to typowa grupa stworzona, aby grać EBM, ten z mojej ulubionej 'półki'. 'Muzyka dla ciała i duszy', do poskakania. "Flashback" to jazda, jakich mało, od pierwszych dźwięków "Here We Are", poprzez ostrzejsze "Götter", po 'najcerowskie' "Children of God" (kojarzące się z "Murderous") i "Violent Order". Poza tym: " Für Immer", "Flashback" - to wszystko numery, które od razu pobudzają mnie zawsze. Wystarczy. Obowiązkowa pozycja dla fanów basowego EBM. Żadne słowa nie oddadzą tej radości ze słuchania takiej muzyki.

-- mike [21 lipca 2004]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...inne recenzje Orange Sector:
Orange Sector - Bassprodukt -- mike [30 stycznia 2006]
Orange Sector - Masquerade -- r@ [1998]
Orange Sector - Profound -- mike [15 października 2007]

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2019 postindustry.org


wygenerowane w 0.015 s.