¤ Aslan Faction - Sin-drome of Separation ¤NoiTekk 2003

Ocena:
3.5

1. Hell on Earth, 2 Soul Obstruction, 3. Event Decay, 4. Tight Grip, 5. Weep for Me, 6. Event Decay (Feindflug remix), 7. Soul Obstruction (Dioxyde remix), 8. Hell on Earth (Davantage remix), 9. Tight Grip (Slaave desolation remix), 10. Hell on Earth (Retrosic remix), 11. Complication (C-Drone-Defect remix), 12. Hell on Earth (weapons grade edit)


Oczekując kontynuacji "Blunt Force Trauma" lubię czasem posłuchać ostatniej epki Anglików. Jest to electro jakie przypada mi bardzo do gustu, które opisać można za pomocą sumy Hocico + Suicide Commando = Aslan Faction. Nie giną w zalewie innych kapel, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Aslan Faction ma swój styl.
Na "Sin-drome of Separation" mamy pięć nowych kawałków i siedem remiksów. Z nowości absolutnie numer jeden to "Hell on Earth", który 'przebojowością' dorównuje "Bring on the Dying", czy też "Complication". Poza tym bardzo ciekawy tez jest "Tight Grip" - te dwa utwory idealnie nadają się do popląsania;-)
Z remiksów na 'pierwszy ogień' idzie "Event Decay" w interpretacji Feindflug. I tak jak w oryginalnej wersji ten utwór brzmi jak uboższa wariacja właśnie Felixa i Banana, tak już remiks zawiera te wszystkie składniki obecne w muzyce Niemców. Noisowate electro najwyższej próby, kto jak kto, ale Feindflug nie zawodzi w remiksach! Miłych wrażeń dostarcza remiks Davantage, a to dlatego, że brzmi niczym remiks Hocico. Reszta specjalnie nie zachwycająca, aczkolwiek nie można też powiedzieć, że nudna. Dobre wersje, które spokojnie można popuszczać na imprezce - np. remiks "Complication" w wykonaniu C-Drone-Defect (genialny początek).
Aslan Faction idzie tropem obranym od początku nagrań i konsekwentnie trzymają się tego. Bez udziwnień, eksperymentów - i dobrze, niech grają power electro, jakiego coraz mniej:-)
Epka ta wyszła również w limitowanej edycji z dodatkowym cd, na którym to umieszczono pierwszą płytę duetu ("Widow Chamber"), dostępną niegdyś tylko przez serwis mp3.com, wraz z dodatkami - "Ressurection (kao tao remix)" i klipem do "DNA Download".

-- mike [2 stycznia 2005]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...inne recenzje Aslan Faction:
Aslan Faction - Blunt Force Trauma -- mike [28 listopada 2002]

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2018 postindustry.org


wygenerowane w 0.048 s.