¤ Control - Syndrome ¤Metal Dog Records 1995

Ocena:
5

1. P.W.H., 2. Slave Nation, 3. Breed, 4. Life Simulation, 5. Turning Point, 6. Silence of God, 7. Mind Control, 8. Caught in a World, 9. Carnage, 10. The Land Between, 11. Mind Control (mind over matter mix), 12. Breed (voyeur mix), 13. Silence of God (higher self mix)


Podobno w 'sieci' można znaleźć wszystko. Wpisałem w google nazwę zespołu i tytuł ich płyty, bo chciałem znaleźć okładkę, żeby ją umieścić w recenzji. Nic nie znalazłem, poza jednym linkiem do Infrarot, gdzie oczywiście była informacja, że ta płyta jest wyprzedana. Spróbowałem w www.discogs.com - nic nie znalazło. Masakra. Więc póki nie zeskanuję okładki, to jej nie będzie. Mała strata, bo nie jest ona godna uwagi (jakiś dziwny krzyż na zielonym tle, coś bardziej odpowiadającego stylistyce psy-trance). Nie znalazłem żadnego info o tej grupie, ale z wkładki dowiadujemy się, ze za tą nazwą stali Matt Jackson i Greg Kodric, a skontaktować się można z nimi było w Melbourne. Więc byli z Australii, eureka!:)
Pytanie: czemu ja się tak podniecam, że nie można znaleźć nic o nic nie mówiącej grupie? Bo to jedna z najbardziej niedocenianych (bo pewnie nieznanych) płyt w historii electro/EBM!! Tak, kładę całą swoją nędzną reputację, że ktokolwiek doświadczy wysłuchania "Syndrome", a lubi klimaty electro-EBM lat 90-tych, to przyzna mi racje! Rewelacyjne połączenie Nitzer Ebb, Front Line Assembly, Leæther Strip, melodie na pięć z plusem, hity jeden po drugim. A wszystko mające korzenie gdzieś głęboko w Depeche Mode - "The Land Between":) "Caught in a World", "P.W.H.", "Breed", "Mind Control" - każdy z tych kawałków może pozytywnie zaskoczyć ludzi na parkiecie. Kto chce poznać "Syndrome" niech da znać. Jest rewelacyjne!

-- mike [5 października 2006]ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2018 postindustry.org


wygenerowane w 0.015 s.