¤ Adam - Adam ¤Fear Section 2007

Ocena:
1.5

1. Voodoo Nation, 2. Dead Walking Machine, 3. The Perfect Day to Die, 4. Kaos Inside, 5. Ugly Smile, 6. Send Me an Angel, 7. Between Life & Hell, 8. Don't Erase My Name, 9. Dead Syllables, 10. Falling Down Again, 11. Voodoo Nation (XP8 remix), 12. Voodoo Nation (vdiva deconstruction mix)


Oryginalna nazwa kapeli. Może zapoczątkuje to jakiś nowy trend i wkrótce inne biblijne postaci dadzą inspiracje do nazewnictwa młodym grupom electro? Sorry, zapomniałem, że to hellectro;) Wystarczy popatrzeć na zdjęcia poszczególnych członków tej włoskiej (po Alien Vampires kolejny 'rodzynek', chyba czeka nas ofensywa z Półwyspu Apenińskiego) - Jeez to ente wcielenie Nosferatu, Fog też łysy, ale bardziej okrągły, Lucyan i vDiva to osobniki o wyglądzie zarówno mężczyzny jak i kobiet, o melancholijnych spojrzeniach. Nie ma co, galeria osobliwości.
Płyta wydana w lejbelu (najwyższy czas, aby spolszczyć angielski wyraz 'label') Fear Section, którego to właścicielem jest kochany przez wszystkich, arcykapłan ciemności, a zarazem najbardziej romantyczny wysłannik piekieł - Chris Pohl. To też nie wróżyło dobrze:)
I stało się, wysłuchałem Adama i stwierdziłem, że to był pewnie też ostatni raz. Harsh electro z mało ciekawym, 'metalowym' wokalem, 'smaczkami' w stylu Amduscii, łup-łup. Wtórne, co jest normą (nie zawsze oczywiście) w przypadku takich zespołów. Jedyny jaśniejszy element, to cover znanego hitu z lat 80-tych grupy Real Life - "Send Me an Angel". Tylko dlatego, że oryginał bardzo lubię, a Adam razem z Pohl'em nie spieprzyli tego aż tak bardzo, jak można było się spodziewać. Reszta nudna.

-- mike [7 kwietnia 2007]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...inne recenzje Adam:
Adam X - Fate Unknown -- mike [1 stycznia 2006]

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2018 postindustry.org


wygenerowane w 0.023 s.