¤ AD:Key - That's It! ¤Electric Tremor Dessau 2010

Ocena:
2

1. That's It!, 2. Alte Geister, 3. Pissed Off, 4. Stalker, 5.Break the Silence, 6. Pornös, 7. Our World of EBM, 8. Resist, 9. Meine Liebe, 10. Krank Im Kopf, 11. Unter Dem Tresen, 12. Porno-Song, 13. Pissed Off (latex-version), 14. Pour Toi (Agonoize mix), 15. Our World of EBM (leomuster-version), 16. Our World of EBM (radio-version)


Dwa lata po debiucie para muzyczna i życiowa Rene i Andrea meldują się z kolejną porcją melodyjnego old school EBM. Armageddon Dildos milczą ("Wahrheit Oder Frequenz" zniknęło z zapowiedzi), więc cały zapał twórczy poszedł w AD:Key. Zapał i chęci duże, umiejętności takie jak poprzednio - słabo. Może i czasem fajny jest ten damski wokal, ale tu nadal mało przebojów. Powiedzmy, że dwa utwory wybijają się ponad resztę. Pierwszy, to "Our World of EBM", i gdyby taka była cała płyta, to byłoby z dwie gwiazdki więcej. Prosty, skoczny, z równie prostym tekstem - o to w old school przecież chodzi. Drugi wyróżniający się moment, to cover jednego z pierwszych singlów Dildosów - "Resist". Sam kawałek jest na tyle dobry, że trudno go popsuć, a że przeróbka podobna do pierwowzoru, to podoba mi się. I co jeszcze? Cała masa przeciętnych melodii, które miło się słucha, ale bez żadnych większych emocji. Poza tym nie lubię jak Rene śpiewa po niemiecku. Pomieszanie D.A.F., Nitzer Ebb, wczesnego And One i nic z tego wielkiego nadal nie wynika. Proponuje przenieść się do Szwecji, tamtejszy klimat sprzyja old school. Chyba ci państwo nic lepszego już nie wymyślą. Poza tym ogromna minus za umieszczenie miksu Agonoize. Ja niemieckiemu hellectro mówię stanowcze nie!
PS: 31 października pojawią się w Szczecinie, może trochę przekonam się do nich. Najwyżej tylko pomaszeruję przy "Our World of EBM"…

-- mike [31 sierpnia 2010]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...inne recenzje AD:Key:
AD:Key - Astrogator -- mike [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Thema Nummer Eins -- mike [6 marca 2009]

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2019 postindustry.org


wygenerowane w 0.013 s.