¤ PAKT. - Freiheit ¤Out of Line 2011

Ocena:
3.5

1. Freiheit, 2. Angriff, 3. Freiheit (Robert Goerl remix by Robert Goerl of DAF), 4. Freiheit (grummy-drum-remix By G. Thomas of Funker Vogt), 5. Freiheit (freiheit und gerechtigkeit rework by Formalin)


Nie wiem jak to do końca było, czy Chris Ruiz i Gio van Oli mieli dosyć dyktatora Naghavi'ego, czy Steve sam im kazał manatki pakować i wynosić się z obozu And One. W każdym razie sposób w jaki panowie oznajmili swoje odejście na youtube (wg mnie bardzo dobry, z 'jajem') wkurzył Steve'a. Teraz jest tłumaczenie jacy oni są be, leniwi, bez umiejętności itp. Zamiast nich pojawili się ponownie Rick Schach i Joke Jay i nie wróży to nic dobrego (sorry, ale najlepsze płyty And One to dwie pierwsze - "Anguish", "Flop!" i "Aggressor", czyli nagrane z Chrisem i Gio). No ale And One to Steve, co do tego nikt nie ma wątpliwości, zostawmy go na chwilę w spokoju i skupmy się na aktorach wcześniej drugoplanowych.

Chris i Gio zaskakująco szybko nagrali debiutancki singiel jako PAKT. i sprawili trochę radości fanom And One oczekującym "Aggressora 2". "Tanzomat"miał raczej chłodne przyjęcie i może to też miało wpływ na takie, a nie inne decyzje personalne. "Freiheit" (i towarzyszący mu "Angriff") nie spowodowały trzęsienia ziemi, ale jakoś mam słabość do wokalu Chrisa (od czasów "Second Voice" i "Techno Mana", poprzez popis na "Fernsehapparat"). Obydwa kawałki są motoryczne, taneczne, łatwo w ucho wpadają - a to jest najważniejsze. Nie ma 'wiochy', która czasami towarzyszy And One. Zbliżone do siebie bardzo, jednak nie ma mowy tu o jakimś niedosycie, czy rozczarowaniu. Steve i jego zapowiadany "Sextron" mogą mieć poważną konkurencję, jak PAKT. wyda pełną płytę. Remiksy bez rewelacji niestety, a to już niemiłe zaskoczenie, bo R. Görl to legenda, a Funkera uwielbiam (każdy ma swoje zboczenia;). Najciekawiej wypadają ci najmniej znani, czyli Formalin. Chcę więcej:)

-- mike [3 października 2011]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2018 postindustry.org


wygenerowane w 0.015 s.