¤ L'Âme Immortelle - Tiefster Winter ¤Matrix Cube 2002

1. Tiefster Winter (album version), 2. Tiefster Winter (Zeromancer remix), 3. Tiefster Winter (klubtekk remix), 4. Just Defy, 5. Scheideweg (instrumental)


Wielkie zdziwienie bierze moją osobę, że na post industry nie ma ani jednej recenzji płyty L'Âme Immortelle. Jedna z wielu grup, które darzę uwielbieniem, a tu nic, cztery płyty plus jedna z remiksami, bodajże dwa single, i ani słowa!!! A więc dla wszystkich co nie wiedzą, co to jest L'Âme Immortelle (są tacy??:): Na wokalu Sonja Kraushofer (piękny jak dla mnie wokal, jeden z ładniejszych jakie znam), a męska połowa to Thomas Rainer (kiedyś był jeszcze Hannes Medwenitsch). Muzyka to połączenie brzmień electro, z klimatami gotyk/wave (skrzypce i takie inne "bajery"). Dosyć przebojowe granie, ale ta grupa to przede wszystkim głoś Sonji, który zachwycał mnie od początku.
"Tiefster Winter" to zapowiedź kolejnego albumu - "Als die Liebe Starb". I mieszane uczucia mam, bo z jednej strony to kolejny "hit", mający w sobie wszystko to co lubię w L'Âme Immortelle (wokal Rainera czasem mnie denerwuje),a z drugiej strony chciałbym coś na kształt "Life Will Never Be the Same Again"... Po prostu wymaga się czasem trochę za dużo:) Z remiksów ciekawszy jest Zeromancera, z gitarami z przodu. "Just Defy" jest świetny, może nawet lepszy od "Tiefster Winter". "Scheideweg" to już krótki instrumentalny, "sztandarowy" numer dla L'Âme Immortelle, nie wyróżniający się, ale równocześnie nie przynosi zawodu.
Poczekam z oceną do całej płyty, ale znając moje gusta, to znów będę zachwycał się wokalami Sonji....

-- mike [3 lutego 2003]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...


Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/rat242/domains/rat242.ayz.pl/public_html/pi/archive.php on line 132

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2019 postindustry.org


wygenerowane w 0.01 s.