¤ Absurd Minds - The Focus ¤Scanner 2003

Ocena:
4

CD 1: 1. Essence, 2. Captivated, 3. A Stride Through Time, 4. Doors, 5. Self-Imposed, 6. The Focus, 7. Herzlos, 8. Masterbuilder, 9. I Offer It Just Once, 10. My Search, 11. The Question, 12. Body, 13. Crucifixion; CD 2: 1. The Question (rough mix by Absurd Minds), 2. Self-Imposed (pornopop mix by Sfor Crime), 3. Crucifixion (re-set by Zenter), 4. Captivated (remix by Splendid Isolation), 5. I Offer It Just Once (2nd offer mix by Absurd Minds)


Trzecia płyta tej sympatycznej grupy, trzeci raz dostajemy to samo, trzeci raz zadowolony jestem, trzeci raz (licząc singiel "Masterbuilder" to czwarty) napiszę, że kto lubi Project Pitchfork to musi posłuchać tego. Konsekwencja w tym co robią ci Niemcy jest godna podziwu, oni totalnie zrzynają to, za co ludzie lubią Spilles'a i Scheuber'a. A że "mistrzowie" bardzo, ale to bardzo obniżyli loty, tym większy moja radość z nowych nagrań Absurd Minds. Taki "Captivated" to utwór, który byłby "numer jeden" na "Trylogii" Projectów. Uczniowie uczą się bardzo szybko, na pewno nie prześcigną nauczycieli, pewnie nie dojdą nawet do ich najlepszego poziomu (pierwowzór zawsze smakuje lepiej:-), ale na dzień dzisiejszy to ja wolę o wiele bardziej ich nagrania. "Trylogia" Projectów tak monotonnie dla mnie brzmiała, to był przerost ilości nad treścią. Tu też jest sporo nagrań, nawet jest dodatkowy singielek "Out of Focus" (to już też standard w przypadku tej grupy, ale połakomiłem się;-), lecz to wszystko jest świeże, nie nużące od razu... Zastanawia mnie tylko jak długo jeszcze będą kopiować, jak długo starczy im pomysłu na branie tego, co najlepsze od Projectów. Podejrzewam, że jeszcze z dwie płyty spokojnie wyjdą na tę modłę;-) I bardzo się będę z tego cieszył, bo bardzo przyjemnie słucha mi się ich dokonań. Najlepsze: "Captivated", "Herzlos" i znany już "Masterbuilder".

PS: po Spetsnazu to moja druga ulubiona "kopia" bardziej znanej grupy, nie mogę się doczekać jak będzie dane mi wysłuchać Pride & Fall;-)

-- mike [18 listopada 2003]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...inne recenzje Absurd Minds:
Absurd Minds - Damn the Lie -- mike [23 czerwca 2001]
Absurd Minds - Deception -- mike [styczeń 2001]
Absurd Minds - Masterbuilder -- mike [3 lutego 2003]
Absurd Minds - Noumenon -- mike [5 grudnia 2005]
Absurd Minds - Serve or Suffer -- mike [26 kwietnia 2010]

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2019 postindustry.org


wygenerowane w 0.982 s.