¤ Die Braut - Psychotherapy ¤Noitekk 2011

Ocena:
3.5

1. Psychotherapy: The Beginning Of The Sickness, 2. The New Man, 3. Zoopsychic, 4. Fluchtling, 5. Elend..Ein Schritt Zum Tod, 6. Ella Maquiavela, 7. Parricida Perpetuo, 8. Defending You (I want to defend you!!!), 9. Die Figur, 10. Wenn Das Spiel Beginnt (fast and furious mix)


Jeżeli ktoś nie ma dosyć harsh electro i ubóstwia Hocico wraz ze wszelkimi 'klonami', to polecam tę pozycję. Duet (Cristian Soto Vanelli i Katia Figueroa) pochodzi z Chile (pomimo niemiecko-brzmiącej nazwy i niektórych niemieckich tytułów utworów) i ma na swoim koncie ma już dwie płyty - "Unsehbar" (2008) i "World of Lies" (2010). Nie zrobiły one na mnie jakiegoś wrażenia, granie jakiego pełno.
Nowa płyta to nadal powielanie wszelkich schematów i motywów, zrzyna z Hocico na maxa, ale tym razem przykuło to na dłuższą chwilę moją uwagę. Jest bardzo równo, bez słabszych momentów, idealna wydaję się długość całego krążka - niecałe czterdzieści cztery minuty. Dłuższy materiał powodowałby zmęczenie organizmu, a tak jest w sam raz. Takich 'hitów' jak "Defending You (I want to defend you!!!)" (masakra!), "Zoopsychic", "The New Man" (śmieszny klip:), "Fluchtling" (wyraźna inspiracja "Bloodshed":) brakuje różnej maści dzisiejszym kapelom electro-harsh. Słówko o wokalu: otóż w Die Braut 'harczy' Katia, czyli żeńska połowa. Nie specjalnie jednak słychać, że to pani - wokal jest tak typowy dla tego gatunku, że naprawdę nie słyszę większych różnic między wokalami innych projektów, gdzie swoje 'umiejętności' prezentują panowie. Tak naprawdę, to jednak mało ważne, istotne, że w połączeniu z ciekawymi dźwiękami wytworzonymi przez Cristiana powstała niezła, wyróżniająca się płyta. Tylko nie nagrywajcie więcej klipów!

-- mike [13 stycznia 2012]
ostatnie recenzje autora:
Pouppée Fabrikk - The Dirt -- [5 czerwca 2013]
Evils Toy - Organics -- [8 kwietnia 2013]
AD:Key - Astrogator -- [8 kwietnia 2013]
McCarthy, Douglas J. - Kill Your Friends -- [8 kwietnia 2013]
And One - S.T.O.P. -- [13 lipca 2012]
  więcej...

powrót do recenzji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2018 postindustry.org


wygenerowane w 0.972 s.